חדרי הבריחה – הדבר החם בתחום האירועים

כך תשדרגו את האירוע שלכם עם חדר הבריחה של אניגמה
אדרנלין, שמחה, צחוק ואווירה טובה. אלה הם המאפיינים שהופכים את האירוע האינטימי שלכם לחוויה מיוחדת במינה. השאלה הגדולה היא איך תוכלו להשיג את המטרות הללו בדרך מהנה כך שגם אתם וגם האורחים שלכם תזכרו את האירוע עוד שנים רבות וטובות. אם אתם מחפשים דרך יצירתית לעשות זאת, הגיע הזמן שתכירו את חדר הבריחה, אחד הטרנדים הלוהטים ביותר כיום. אם לא חייתם על פני כדור הארץ ואין לכם מושג מה המשמעות של צמד המילים, דמיינו שהייתם מקבלים את ההזדמנות להיכנס לתוך עולם אחר לחלוטין, שבו אתם ארכיאולוגים מוכרים כמו אינדיאנה ג'ונס או שבו אתם מחפשים ביצת טי-רקס משובטת בפארק היורה. בתוך החוויה הזו יש לרשותכם משימה אחת ו-60 דקות כדי לעמוד בה. אם נדמה לכם שזה קל, טעות בידכם.

שיתוף פעולה ופענוח כתבי חידה
מה שהופך את חדרי הבריחה למורכבים יותר – ובהתאם גם למהנים הרבה יותר – זה השילוב המדויק שבין עיצוב מרהיב וקונספט מדויק לבין שפע של חידות ורמזים שתצטרכו לחבר יחד כדי להגיע אל המטרה הסופית שלכם. המרוץ אחר הזמן בתוך החדר המלהיב שבו תבחרו הוא שהופך את השעה הזו למשהו בלתי רגיל. למעשה, בשעה הזו תצטרכו לשנס מותניים ולעבוד יחד כקבוצה מאוחדת, לאסוף רמזים, להעלות השערות, לנסות ולטעות, לצחוק וליהנות, ובעיקר לגלות עד כמה עבודת צוות היא כלי משמעותי שמביא לתוצאות. כשכל הטוב הזה מתבצע בחדר בריחה שתוכנן בקפידה רבה וללא פשרות על איכות ועיצוב ברמה הגבוהה ביותר, ההנאה מובטחת. זה בדיוק מה שמחכה לכם בחדרי הבריחה של אניגמה.

כך תבחרו את חדר הבריחה האידאלי
כעת נשאלת השאלה, איך בעצם עושים את זה ואיך בוחרים אסקייפ רום שמתאים לכולם. חשוב לזכור שגם אם מעולם לא התנסיתם או ביקרתם בחדר מהסוג הזה, חדרי הבריחה של אניגמה הם אטרקציה סוחפת ומדליקה שמאפשרת לכם ליהנות גם ללא ידע מוקדם. מאחר וכל חדר הוא עולם בפני עצמו, ומאחר ואתם תמיד מוקפים בחברים ובבני המשפחה שלכם, יש לכם את כל הכלים כדי לעמוד במשימה בהצלחה. זה גם לא משנה אם אתם מציינים בר מצווה לילד, מסיבת גיוס לילדה או יום הולדת 60 לסבתא. זו חוויה שכולם נהנים ממנה, בכל גיל. עם זאת, אזהרה ידידותית: חדרי בריחה הם ממכרים, וסביר להניח שמיד עם צאתכם תרצו להזמין חדר נוסף. ראו הוזהרתם.